İtalyan Moda Efsanesini Mimariyle Buluşturduk

Dünya çapında büyük bir üne sahip olan İtalyan Gianfranco Ferrè’nin Türkiye’de ilk isim ve projelendirme haklarına sahibiz. Yüksek bir prestij ve zarafet ile seçkin insanlara kendilerini özel hissettirecek benzersiz yaşam alanı sunduğumuz projemizde, gücü ve lüksü Gianfranco Ferrè çizgisinde buluşturuyoruz.

Dünyaca Ünlü The House Markası ile Ayrıcalıklı Yaşam

Dünyaca ünlü The House Residence markası ile yaptığımız iş ortaklığı ile Bodrum’da hayata geçirdiğimiz The House Residence Helis Bodrum projemizde villa sahiplerine ve konuklarımıza uluslararası kalitede yeni nesil yaz evi deneyimi sunuyoruz.

Güçlü Yapılar, Mutlu İnsanlar

Uzun yıllardır gerçekleştirdiğimiz her projede, hayata iz bırakan yaşam alanları yaratmanın vizyonuyla çalışırken, tecrübeli ve uzman ekibimiz ile kaliteden ödün vermeden herkes için benzersiz yaşam alanları yaratmanın hedefiyle çalışıyoruz.

Helis Topluluğu iştiraklerinden olan Hadron İnşaat’ın felsefesinin özünü oluşturan proje yönetimi, iş güvenliği, kalifiye işçilik ve birinci sınıf malzeme kullanımı gibi kritik unsurlara verdiğimiz önem, mükemmelliğe olan sarsılmaz bağlılığımızı destekleyen sütunları oluşturuyor.

Bugüne kadar toplamda 180.000 metrekarelik bir alana yayılan portföyümüz ile benzersiz ve birbirinden değerli birçok projeyi hayata geçirmenin gururunu yaşıyoruz.

  • Mimari
  • Alt Yapı
  • Üst Yapı
Daha fazla bilgi edinin

Başarıya Dönüşen Projeler

2006 yılında faaliyete geçen iştirak şirketimiz Projebeyaz ile eski gayrimenkul danışmanlığı anlayışını tamamen değiştirerek, yeni ürün ve hizmetler ile ‘sektöre renk katan şirket’ olarak 17 yıldır hizmet veriyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz özverili çalışmalar ile, konsept danışmanlığından pazarlamaya, satış ve kiralamadan satış sonrası tesis yönetimine kadar geniş bir yelpazede sunduğumuz hizmetler ile sektörde, daima ilklere imza atan bir marka olarak yer ediniyoruz. Bugüne kadar toplam 1,5 milyon metrekarelik ve 2 milyar doların üzerinde değere sahip 30’dan fazla projeyi başarıyla tamamlayarak, geleceğin gayrimenkul danışmanlığı anlayışını sürdürmeye devam ediyoruz.

Daha fazla bilgi edinin

Projelerimiz

Mükemmeli yaşatmak için çalışıyoruz

İnsanların yaşamını kolaylaştırırken en çok da hayallerindeki yaşamı sunmak için yaşam standartlarına değer katan, karlı yatırımlara imzamızı atıyoruz.

Daha fazla bilgi edinin

Evinizin konforunu yaşayın

Modern mimariyi fonksiyonel ve konforlu detaylarla bir araya getirerek, tüm ihtiyaçları karşılayacak yaşam alanları yatırıyoruz.

Daha fazla bilgi edinin

Modern ve konforlu bir iş hayatı

Modern çalışma hayatının tüm gereksinimlerini bir arada bulabileceğiniz, konforlu ve işlevsel ofis ortamları ile işinize değer veriyoruz.

Daha fazla bilgi edinin

Her anı özel ve unutulmaz kılmak…

Profesyonel ekibimizle tüm süreçleri etkili bir takım çalışması içerisinde yürütüp, konuklarımıza olağanüstü deneyimler ve unutulmaz anılar yaşatma konusunda tutkuluyuz.

Daha fazla bilgi edinin

Detay Odaklı İş Geliştirme Modellerimizle Tanışın

Detay