Helis'ten Haberler

Çekmeköy’de Yeni Projemize Start Verdik

Bodrum’dan sonra kısa bir ara verdiğimiz İstanbul projelerimize Helis Natura ile yeniden devam ediyoruz. İstanbul’un oksijeni en bol ve sağlam zemini ile yatırımcılar tarafından dikkatleri çeken ilçesi Çekmeköy’de, 16.000 m² proje alanında 9 ve 13 katlı 2 konut bloğu ve 4 üniteli ticari bloktan oluşacak olan Helis Natura, 1+1, 2+1, 3+1, 4+2 ve 5+2 daire tipi seçenekleri ile 41 m²’den 270 m²’ye kadar değişen ölçülerinde alternatifler sunuyor.

Şehirden uzaklaşmadan doğa ile iç içe yaşama fırsatı sunan yeni projemizde fitness salonu, mutfak ve zen bahçesinin yer alacağı 70 m²’lik kapalı sosyal alan bulunuyor. Ayrıca çocuklarınızın güvenle oynayabilecekleri oyun parkı, komşularınızla bir araya geleceğiniz gazebolar, içinizi ısıtacak sohbetlere eşlik edecek ateş çukuru, evcil hayvanlarınızı dolaştırabileceğiniz peyzaj alanları yeni projemizde yer alıyor.

Kuzey Marmara Otobanına ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakınlığı ile avantajlı bir konuma sahip olan Helis Natura’dan İstanbul’un her noktasına kolayca ulaşım sağlayabileceksiniz.