İş Geliştirme Sürecine
Vizyon Kazandıran
Çözümler

Piyasa analizinden pazarlama stratejisine kadar uçtan uca tüm iş geliştirme süreçlerini etkin hale getirmemizi sağlayan iştirakimiz BİG’in uzmanlığıyla bugün birçok büyük projeyi başarıyla hayata geçirdik.

 • İş geliştirme,
 • Danışmanlık,
 • Projelendirme,
 • Rakip analizi,
 • Tedarikçi firmalarla iletişim

ve daha birçok konuda hizmet sunan BİG’in strateji yeteneğine güveniyoruz.

Big ile İşinizi Geliştirin

İş geliştirme ve projelendirme alanında uluslararası düzeyde çözümler sunmak üzere Helis Topluluğu tarafından kurulan BİG, şirketlerin projelerinde üç önemli aşamayı yönetiyor: Projenin değerlendirilmesi, hayata geçirilmesi ve başarıya ulaşması. Titizlikle yürütülmesi gereken bu süreçlerde profesyonel hizmet anlayışıyla ve işletmenin tüm departmanlarını kapsayan bir yaklaşımla iş süreçlerinin optimize edilmesini sağlıyor.

Daha fazla bilgi edinin

Güçlü çözüm ortaklarımızla birlikte hedeflerimize ulaşma yolunda etkili çözümler geliştiriyor ve bunları hayata geçirerek işimizi geleceğe taşıyoruz.

Başarıya
Giden Basamakları İnşa Ediyoruz.

Hedeflerin belirlenmesi, faaliyetlerin planlanması ve koordinasyonun sağlanması gibi kritik süreçleri profesyonel yönetim anlayışı ve global finans değerleri çerçevesinde yöneten ARGE, şirket grafiklerinin yukarı yönlü ivme kazanması için çalışmalarını yürütüyor.

ARGE ile Uçtan Uca İş Çözümleri

Zaman, maliyet ve insan kaynaklarının doğru yönetilmesi, büyük ve başarılı şirketlerin en önemli anahtarlarıdır. Kaynakların değerlendirilmesi, proje yönetimi, iş süreçlerinin takibi, analizi ve çözüm geliştirme dahil birçok konuda destek sunan iştirakimiz ARGE ile daha büyük projelere imza atma yolunda adımlarımızı güçlendiriyoruz.

Çözüm Ortağımız BCWorks

Çözüm ortağımız olarak multidisipliner çalışma anlayışıyla yaratıcı fikirlere ulaşan BCWorks ile birlikte topluluğumuz için güçlü ve işlevsel pazarlama ortamları oluşturuyoruz.

Hizmet sunduğu güçlü markalarla birlikte Helis Topluluğu’nun projelerinin de tanıtım ve pazarlama süreçlerini üstlenen BCWorks, ihtiyaçları analitik verilerle değerlendirerek çözümler üretirken, “hep daha fazlası” diyerek gelişimin ve yaratıcılığın gücünü sürdürülebilir hale getiriyor.

Bilişim çağında ve günümüzün dinamikleri çerçevesinde doğru stratejiler oluşturarak markalar için gerçek başarı hikayeleri inşa eden BCWorks, teknolojinin ve anlamlı verilerin gücünü en efektif şekilde kullanarak markaların sesini topluluklara duyurma konusundaki yeteneği ve çalışma anlayışıyla bir reklam ajansından çok daha fazlasıdır.

 • Marka Kimliği,
 • İletişim Stratejisi,
 • Pazarlama Stratejileri,
 • Prodüksiyon,
 • Blog ve İçerik Üretimi,
 • Sosyal Medya,
 • SEO

ve daha birçok konuda hizmet sunan BCWorks, insanların yaşamına dokunan ve topluluklarla güçlü iletişim kuran markalar yaratma tutkusuyla geleceği tasarlıyor.

Daha fazla bilgi edinin

Anlamlı Verilerden Güçlü Projelere

BCWorks ile birlikte geleceğin büyük projelerini sadece yaratıcı fikirlerle değil, kampanya ve gelişim süreçlerinde elde ettiğimiz rasyonel verilerin gücüyle de destekliyoruz.