Sektör Deneyiminizi Dijitale Taşıyoruz

Bugünün iş gücünü geleceğin teknolojisi ile buluşturuyor, BT süreçlerimizi daha hızlı ve sürdürülebilir hale getiriyoruz. İhtiyaçlara uygun olarak Helis Topluluğu için geliştirdiğimiz yazılımlarla da inovasyona katkıda bulunuyoruz.

HELİS APP

Helis sakinlerinin yararlanabileceği olanakları günün her saatinde kullanıcılarla buluşturan Helis APP, tüm konuk ve ev sahiplerine alışılmışın dışında yenilikler sunuyor.

Helis bünyesinde bulunan tüm projelerle entegre şekilde çalışan uygulamamız, konaklama, transfer, restoran ve aktiviteler gibi sınırsız fırsatlarla sizleri Helis kalitesiyle buluşturuyor.

Çözüm Ortağımız
Technopack

Teknoloji çözüm ortağımız olarak topluluğumuzun teknik gereksinimlerini tespit edip ölçeklendirilebilir ve uygun maliyetli network çözümleri sunan Technopack, BT süreçlerini kapsamlı bir şekilde ele alarak sürdürülebilir projelerin yürütülmesi konusunda tüm yatırımlarımızı destekliyor.

  • Ağ Güvenliği,
  • Network Çözümleri,
  • Zayıf Akım Çözümleri,
  • Web Çözümleri,
  • Teknolojik Danışmanlık,
  • Yazılım Çözümleri

Alanlarında uçtan uca hizmet çözümleri aldığımız Technopack, aynı zamanda teknolojik AR-GE faaliyetlerimizi yürütüyor. Uzman kadrosu ve yenilikçi yapısıyla network, dijital altyapı, bulut sistemi, ağ güvenliği, yönetim faaliyetleri dahil olmak üzere birçok alanda uçtan uca çözüm sağlıyor. Kaynak ve enerji tasarrufuna önem vererek çalışmalarını sürdüren Technopack, sektördeki güçlü ve sürdürülebilir büyümesi ile birçok projeye imza atarak hizmetlerini genişletiyor.

Daha fazla bilgi edinin