Ustalık, Yaratıcılık ve
Kalite...

Özel yaşam alanları, ofis ortamları, restoran ya da otel gibi yaşam akışının sürekli olduğu bu alanları düzenleme konusunda beklentileri karşılayacak uzun yıllara dayanan deneyime ve ilgili niteliklere sahibiz. Önceliği her zaman kaliteye ve işlevselliğe veriyor, özel ihtiyaçlarınızı karşılamak ve uzun vadede başarınızı garanti altına almak için panel ve mobilya işlemlerinde doğru çözümü bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Teknik Vizyon

İçinde yaşanacak hikayeleri bilmeden iç mekan tasarımının mümkün olmayacağını biliyoruz. Bu yüzden şablon çözümlerden kaçınarak her projeye yaratıcı bir bakış açısıyla yaklaşıyoruz.

Projemizi hayata geçireceğimiz mekânlarda, dokusal ve görsel bütünlük oluşturacak doğru renk ve malzemeleri seçerek ambiyansımızı oluşturmaya çalışıyor, parça mobilya seçimi ve imalatını da mekânın genel resmine ve deneyimine uygun olarak imalatını çözüm ortaklarımızdan sağlıyoruz.

Çözüm Ortağımız

Projelerimizi hayata geçirirken yurt içinde birden fazla paydaşımız ile stratejik olarak iş birliği yapıyor, standartları ve işlevselliği geliştirmek için Helis’in sahip olduğu çalışma ekosisteminden faydalanıyoruz. Mobilya üretiminde modern çalışma teknolojisini farklı plaka malzemelerine başarıyla uygulayabilen, aynı zamanda geleneksel ahşap işleme tekniklerinde usta olan çözüm ortağımız Quaz Concept’ten hizmet alıyoruz.

Quaz Concept’in yüksek üretim kapasitesine sahip 10 bin metrekarelik tesisinde projelerimizin yapısına göre çok çeşitli ya da tekil olarak mobilya ürünlerinin yüksek kalitede seri imalatını gerçekleştirebiliyor, tedarik ihtiyacımızı hızlıca karşılıyoruz.

Daha fazla bilgi edinin